fbpx
0
Your Cart

Šaudykla „Lugeris“ Šv. Velykų proga skelbia akciją ir siūlo įsigyti lygiavamzdžius šautuvus už specialią kainą su 30 procentų nuolaida. Nuolaida taikoma visiems prekyboje esantiems lygiavamzdžiams šautuvams.

Sumažinta kaina ginklams galios laikotarpiu nuo 2024-03-26 iki 2024-04-06 (23:59).

Nuolaida netaikoma ginklų dalims, užsakomiems ginklams. Su parduodamų ginklų asortimentu susipažinti ir juos įsigyti galite paspaudę šią nuorodą.

Specialios sąlygos:

  • Ginklai registruojami pirkėjo vardu;
  • Pirkėjas internetu nupirktą ginklą įsipareigoja atsiimti per 1 mėn. nuo pirkimo dienos.
  • MB „Lugeris“ turi teisę atšaukti akciją nepasibaigus numatytam terminui.
  • Jei pirkėjas internetu įgijo ginklą, tačiau nėra galimybės šio ginklo perduoti – lėšos grąžinamos per 3 darbo dienas.

Papildoma informacija ir atsakymai į rūpimus klausimus:

Ginklą galite įsigyti internetu (per elektroninę parduotuvę) arba atvykus į šaudyklą. MB „Lugeris“ darbo laikas ir kontaktai.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl vizito ginklo pirkimui – laiką reiktų pasiderinti skambinant vienu iš nurodytų telefonų numerių.

Perkant internetu – apmokama pirkimo momentu naudojantis apmokėjimo instrukcijomis.

Perkant ginklą tiesiogiai MB „Lugeris“ – galima atsiskaityti grynais arba banko mokėjimo kortele.

Interneto svetainėje nurodyta kaina galioja tiek perkant internetu, tiek perkant fizinėje parduotuvėje. Ginklą gali įsigyti visi turintys leidimą turėti šios rūšies ginklus.

Visi MB „Lugeris“ parduodami lygiavamzdžiai ginklai yra priskiriami B kategorijai, ir galite įsigyti ginklą su savigynos leidimu, jei jame nurodyta, kad galite laikyti ilguosius lygiavamzdžius ginklus. Prieš perkant ginklą internetu – įsitikinkite, kad galite įgyti šios rūšies ginklą.

Nesijaudinkite – ginklą perkant internetu – nemokamai saugosime 1 mėn. nuo pirkimo datos. Pasibaigus šiam terminui – bus taikomas ilgojo ginklo saugojimo mokestis 15 Eur/mėn.

Sudarant sutartį internetu – Jūs apmokėsite už ginklą. Bet tai nebus įsigijimas, kadangi neturint leidimo laikyti lygiavamzdžius Jūs ginklo negalite įgyti. Tokiu atveju – Jums bus grąžinamos lėšos, pardavėjui (MB „Lugeris“) pasiliekant teisę Jums negražinti lėšų dalies susijusios su užsakymo administravimu (banko komisiniai mokesčiai ir pan.).

Prieš tvirtinant užsakymą – įsitikinkite, kad turite teisę turėti konkrečios rūšies ginklą.

Ginklų pristatymas nėra numatytas. Įsigijus ginklą internetu – ginklą reiks atsiimti šaudykloje „Lugeris“. Šaudyklos kontaktai: www.lugeris.lt/kontaktai

Siekiant taupyti visų laiką ir išvengti nesusipratimų – prašome prieš atvykstant – su mumis susisiekti.

 

Atsiimant internetu nusipirktą ginklą su savimi reikia turėti asmens dokumentą ir žinoti leidimo laikyti/nešiotis ginklus numerį.

Siekiant taupyti Jūsų ir mūsų laiką – įvykdžius užsakymą galite su mumis susisiekti elektroniniu paštu. Gavus reikalingus duomenis ginklo perregistravimui – ginklo kortelę paruošime iki Jūsų atvykimo atsiimti pirkinį. Tokiu atveju – ginklo perėmimo procedūra yra ypač trumpa – belieka pasirašyti ginklo/ ginklo pažymėjimo perdavimo aktą ir į perdavimo žurnalą.

Visi elektroniniai laiškai su asmens dokumentų kopijomis ar kitais įrašais yra negrįžtamai šalinami iškart po procedūros atlikimo.

Į viršų