fbpx
0
Your Cart

Glotnutis

Šaudymas iš mažo kalibro revolverio ir pistoleto – puiki pramoga pradedantiems ar apsilankantiems pirmą kartą.

Alfa Model 2241 – čekiškas mažo kalibro revolveris (22lr). Lengvas ginklas užtaisomas negalingais, didelės atatrankos ir garso nesukeliančiais šoviniais, todėl tinka pradedantiems šauliams. Nepaisant to, kad šis ginklas nėra galingas, tačiau tikrai sukelia šaudymo džiaugsmą, kadangi ginklas yra taiklus, visa užtaisymo ir šaudymo procedūra yra analogiška didelių kalibrų revolveriams. Savaime aišku, kad ir saugos reikalavimai tie patys – neapsigaukite – šis kalibras naudojamas ir medžioklei.

GRAND POWER K22 – slovakiškas mažo kalibro piustoletas. Pistoleto rėmas identiškas 9mm pistoleto rėmui. Pauikus ginklas treniruotėms ar norintiems papramogauti, nepatiriant perdaug didelės atatrankos.

Viso šuvių:

  • Alfa Model 2241 revolveris – 9 šūviai
  • GRAND POWER K22 (pistoletas) – 20 šūvių

SVARBU:

Pramoga skirta vienam asmeniui.

Į paslaugos kainą įskaičiuota saugaus elgesio su ginklais instruktažas, apsauginės ausinės, akiniai, taikiniai, instruktoriaus priežiūra viso šaudymo metu.
Šis kuponas galioja 12 mėn nuo pirkimo. Pinigai už nepanaudotą kuponą negražinami.
Nesant galimybei suteikti aprašyme nustatytos paslaugos (ginklų gedimų atveju ir pan.) šalių sutarimu paslauga gali būti keičiama į analogišką ar pratęsiamas kupono panaudojimo terminas.
Būtina rezervuoti laiką ir atvykstant turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Daugiau informacijos: www.lugeris.lt

Į viršų