fbpx
0
Your Cart

Laukiniai laukiniai rytai:

Šaudymas iš Sovietų Sajungos ginklų sukurtų daugiau nei prieš 60 metų:

1. Makarovo Pistoletas (Пистоле́т Мака́рова). Taip – tai yra garsusis Makarovo pistoletas – nedidelis, sąlyginai lengvas ir paprastas kaip trys kapeikos. TAČIAU – tai kovinis ginklas, kuriuo vis dar nemažai valstybių yra apginklavę savo policijos ir kariuomenės pareigūnus. Savaime suprantama, kad šis modelis turėjo nemažai modifikacijų ir variantų pritaikytų įvairioms rinkoms – mes siūlome išbandyti originalaus kalibro (9X18 Makarov) pistoletą.

2. Lygiavamzdis IZH 58M. Sovietų Sajungoje 1958 metais sukurtas (medžioklei) perlaužiamas dvivamzdis šautuvas. Ypatingai paprastas veikimas, tačiau ryškūs ir neišdildomi įspūdžiai, kuriuos palieka šio 16 kalibro šūvio atatranka 🙂

Viso:
20 šūvių iš Makarovo pistoleto.
4 šūviai iš Lygiavamzdžio šautuvo.

SVARBU:

Pramoga skirta vienam asmeniui.
Į paslaugos kainą įskaičiuota saugaus elgesio su ginklais instruktažas, apsauginės ausinės, akiniai, taikiniai, instruktoriaus priežiūra viso šaudymo metu.
Šis kuponas galioja 12 mėn nuo pirkimo. Pinigai už nepanaudotą kuponą negražinami.
Nesant galimybei suteikti aprašyme nustatytos paslaugos (ginklų gedimų atveju ir pan.) šalių sutarimu paslauga gali būti keičiama į analogišką ar pratesiamas kupono panaudojimo terminas.
Būtina rezervuoti laiką ir atvykstant turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Daugiau informacijos: www.lugeris.lt

Į viršų