fbpx
0
Your Cart

Šaudymo treniruotės

Siekiant populiarinti praktinį šaudymą jumis savo patirtimi, įgūdžiais, ir patarimais taip pat dalinsis ilgametis praktinio šaudymo sporto (IPSC) atstovas, daugkartinis tarptautinių praktinio šaudymo varžybų prizininkas ir nugalėtojas – Egidijus Palaima.

Susistemintų žinių dėka mes supažindinsime jus praktinio šaudymo pagrindais, saugia ir efektyvia šaunamojo ginklo valdymo technika, o esant poreikiui padėsime ruoštis praktinio šaudymo varžyboms.

Jums – ilgus metus kauptos ir sistemintos žinios, leidžiančios treniruočių metu išmokti susiplanuoti šaulio fizinio, techninio, taktinio ir psichologinio pasirengimo aspektus.

Treniruotės yra skirtos asmenims turintiems leidimą laikyti/nešiotis trumpuosius ginklus, ir turintiems pistoletą. Rekomenduojamas kalibras 9×19.

Treniruotės vyksta tuo pačiu metu, kiekvieną savaitę (neorganizuojama šventiniais laikotarpiais). Vieno užsiėmimo trukmė – 2 valandos. Užsiėmimai vykdomi nedidelėms (4-6 asmenų) grupėms, todėl skiriama daug individualaus dėmesio.

Bazinė mokymų programa yra tęstinė – kiekvienas užsiėmimas yra susijęs su prieš tai buvusiais, todėl yra labai svarbu nepraleisti treniruočių (nėra galimybės sudalyvauti ne kiekvienoje treniruotėje).

Vieno užsiėmimo kaina: 40 Eur;

Programą sudaro 10 užsiėmimų trukmės kursas:

1. Stovėsena, ginklo laikymas, atakos kampo užtikrinimas, taikymasis, piršto darbas, greitošaudos kontrolė.
2. Ginklo pernešimai tarp skirtingų taikinių, horizontalėje ir vertikalėje.
3. Kaskados (skirtingame atstume esančių taikinių šaudymas, tinkamas šaudymo tempo parinkimas), ginklo ištraukimas iš dėklo, užtaisymas, dėtuvės keitimas.
4. Judėjimas. Šoninis judėjimas pristatomu žingsniu, pilnas bėgimas į kairę ir dešinę puses, ginklo kontrolė judėjimo metu.
5. Bėgimas pirmyn, bėgimas atgal per dešinį petį, ginklo kontrolė judėjimo metu.
6. Bėgimas atgal per kairį petį, bėgimas kvadratu, ginklo kontrolė judėjimo metu.
7. Judėjimo elementų pilnas apjungimas. Judėjimas visomis kryptimis suplanuota seka, šaudymas į skirtingas taikinių grupes.
8. Šaudymas judant: pirmyn, atgal, šonu, įstrižai. Ginklo ir piršto kontrolė, judėjimo ypatumai.
9. Šaudymas iš už barikadų, per langelius, nepatogiose pozicijose. Ginklo ir piršto kontrolė keičiant šaudymo pozicijas.
10. Kontrolinės varžybos (4 pratimai) su taisyklių ir procedūrų paaiškinimu, su rezultatų įvertinimu.

Kviečiame registruotis treiruotėms nuo 2024 m. balandžio  2 d. Numatytas treniruočių laikas: kiekvieną antradienį 18:00-20:00.
Registracija (su išankstiniu apmokėjimu už dvi treniruotes):

Registracija ir apmokėjimas

Dažniausiai užduodami klausimai:

Užsiėmimę gali dalyvauti užsiregistravę asmenys, atitinkantys toliau nurodytus reikalavimus:

– Turintys galiojantį leidimą laikyti/nešiotis ginklus;
– Turintys ginklą – pistoletą.
– Nėra įtraukti į šaudyklos „Lugeris“ nepageidaujamų asmenų sąrašą (asmeniui pranešama individualiai, kad jis šaudykloje nėra laukiamas);

Ginklas turi būti modernus pusiau automatinis pistoletas. Tai turi būti kovinio kalibro pistoletas.

Rekomenduojamas kalibras – 9×19. 

Nerekomenduojame šaudyti mažo kalibro (22 LR šaudmenimis), kadangi dalis programos yra susijusi su atatrankos valdymu.
Nerekomenduojame šaudyti su Makarovo pistoletais ir kitais technologiškai pasenusiais ginklais dėl jų techninių savybių.

Jei abejojate dėl turimo ginklo tinkamumo – susisiekite: https://lugeris.lt/kontaktai/

Vieno užsiėmimo kaina yra 40 Eurų. Į šią kainą įskaičiuota šaudyklos nuoma, apsaugos reikmenys (ausinės, akiniai), instruktoriaus paslaugos, įranga naudojama užsiėmimo metu – taikiniai ir pan.

Į šią kainą nėra įskaičiuota šaudmenys, ginklo nuoma (jei yra poreikis – susisiekite), kitos asmeninės priemonės.

Pastovus užsiėmimų lankymas yra vienas iš pagrindinių reikalavimų dalyviams.

Tačiau pasitaiko atvejų, kai yra rimtos priežastys dėl praleidimo. Jei tai yra vienkartiniai atvejai, organizuojame išlyginamąją treniruotę, ir supažindiname su praleisto užsiėmimo turiniu ir galima toliau tęsti treniruotęs su visa grupe.

Susiklosčius situacijai, kai nebegalite dalyvauti tolimesnėse treniruotėse (netinkamas laikas, atsirado kiti reikalai ir pan.)  – visada yra galimybė prisijungti prie kitos grupės nuo tos pačios pamokos kur baigėte (pratęsti kursą).

Užsiėmimams reikalingas ginklas, šoviniai ir bent 2 dėtuvės.
Nuo 3 užsiėmimo atsiranda poreikis turėti dėklą ginklui. Vėlesniuose užsiėmimuose atsiranda poreikis turėti dėklą/us dėtuvėms.

Dėmesio – jei neturite dėklų, neskubėkite jų isigyti. Užsiėmimų metu skiriamas dėmesys ir ginklo aksesuarams – per pirmas kelias savaites išsiaiškinsite ir suprasite ko jums reikia.

Užsiėmimui prašome pasiruošti 150 šovinių.
Pirmaisiais užsiėmimais sunaudojama mažiau šovinių, vėliau kiekis gali padidėti/sumažėti.

Neatliekant šūvių – sunku išmokti šaudyti, tačiau tikslas nėra iššauti kuo daugiau. Tikslas yra, kad kiekvienas sunaudotas šaudmuo būtų iššautas vertingai.

Pabaigus bazinį kursą, t.y. 10 užsiėmimų – kviečiame Jus treniruotis su kitais asmenimis, kurie taip pat baigė šią programą. Treniruotės vyksta kelis kart per savaitę, t.y. galima pasirinkti labiausiai tinkantį laiką. Tokių treniruočių lankymui nėra keliamas pastovumo reikalavimas, t.y. galite pasirinkti į kurias treniruotes atvykti. Šią informaciją sužinosite užsiėmimų metu.

Į viršų